ISiR & Glacier3000 marathon

  • Natalia Tomasiak - piątek, 28. Lipiec 2017 - 11:54

Czas na kolejne wyzwania, czas na kolejne zmierzenie się z górami... Lekko nie będzie ;)

Jeszcze kilka dni temu zastanawiałam się czy jechać do Tromso na Hamperokken Skyrace czy nie. Zaczęłam przeglądać strony internetowe i szybko zweryfikowałam swoje plany. Glacier300 maraton! Zobaczyłam profil trasy, zobaczyłam, że meta jest na ponad 3000 mnpm i pomyślałam tylko jedno: muszę tam jechać, chcę przebiec ten maraton wysokogórski! W Tromso w końcu już byłam rok temu, więc trzeba spróbować czegoś nowego ;)

 

 

Sportową "zajawkę" złapałam, ale dość szybko zaczęłam schodzić na ziemię. To bieg w Szwajcarii. Zaczęły się pytania o logistykę, koszty, czas itd... 

Wszystko udało się zorganizować dzięki Instytutowi Strategii i Rozwoju, który obejmie główny patronat nad tym wyjazdem :) 

Cieszę się, że spotykam na swojej sportowej drodze osoby, które mnie wspierają i pomagają mi się rozwijać :) Zaczynam niecierpliwe odliczać dni do wyjazdu, strasznie się cieszę, bo nie byłam jeszcze nigdy w Szwajcarii... 

----------------------------------------

Instytut Strategii i Rozwoju (ISiR) - skupia przede wszystkim swoje działania na pozycjonowaniu oraz kreowaniu na rzecz partnerów biznesowych. Współpracują z wieloma instytucjami oraz firmami pomagając w osiągnięciu sukcesu.  Instytut Strategii i Rozwoju (ISiR) to profesjonalna firma specjalizująca się w działaniach z zakresu public relations, advocacy, digital content, audytu i doradztwa wizerunkowego.
Więcej  o ISiR na ich funpagu:

https://www.facebook.com/ISiRPoland/?ref=aymt_homepage_panel